گروه صنعتی پامین
منو موبایل

گروه صنعتی پامین

تاریخچه پـــــــــامیــن

تخم مرغ به عنوان عضو لاینفک زندگی روزمره بشریت، یکی از طلایه داران پرمصرف ترین مواد غذایی می باشد. اما در کنار کاربردی بودنش، همواره چالش هایی را نیز برای مصرف کنندگانش داشته است.
پامین در سال ۱۳۸۳ با بهره مندی از یک ایده ناب، متولد شد. فاز مطالعاتی پروژه صنایع تبدیلی تخم مرغ، با استفاده از تخصص و تجربه اساتید دانشگاهی و نیز کارشناسان خبره داخلی با فعالیت حدود پنج هزار نفر ساعت به صورت بهینه صورت گرفت. دو سفر کاری به کشورهای اروپایی به عنوان دارندگان تکنولوژی صنایع تبدیلی تخم مرغ، باعث تکمیل و به ثمرنشستن مطالعات تئوریک مجموعه گشت.
بعد از اتمام فاز مطالعاتی، قرارداد خرید ماشین آلات و تکنولوژی و دانش فنی با شرکت Ovobel بلژیک، به عنوان یکی از برترین دارندگان تکنولوژی، منعقد گردید و با توجه به شرایط ژئوپولتیکی و تولید و مصرف تخم مرغ، منطقه شمال غرب و شهر تبریز به عنوان محل استقرار کارخانه انتخاب و عملیات ساختمانی کارخانه، در زمینی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع، با زیر بنای ۴ هزار متر مربع در شهرک صنعتی استاد عالی نسب تبریز در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید.
با تامین ملزومات و پیش نیازهای پروژه توسط متخصصین داخلی و خارجی، پامین در ۲۹ بهمن ۱۳۸۶توسط ریاست محترم وقت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، به طور رسمی افتتاح گردید و این راه اندازی مورد توجه رسانه های مکتوب داخلی و خارجی و نیز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با عنوان افتتاح اولین صنایع تبدیلی تخم مرغ در ایران، قرار گرفت.
همچنین، این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و مجرب خود خط تولید پودر تخم مرغ به تفکیک زرده و سفیده، تحت لیسانس SANOVO دانمارک را مورد بهره برداری قرار داد.
اکنون گروه صنعتی پامین متشکل از شرکت های پارس آیلین مهر، دکتر سان، آیلین کام، آیلین تام و آیلین پخش، با تولید محصولات متنوع توانسته در راستای امر اشتغال زایی، افتخار کارآفرین نمونه در دوره های متوالی را کسب کند و همواره امر اشتغال را به عنوان یکی از دغدغه های اجتماعی خود پذیرفته و سعی بر امر گسترش کسب و کار با بکارگیری نیروهای کارآمد و جوان نماید.

هیئت مدیره پـــــــــامیــن

دکتر رضا جعفری

مؤسس و مدیرعامل گروه صنعتی پامین

دکتر رضا جعفری یکی از کارآفرینان حوزه صنایع غذایی کشور است که زاده سال ۱۳۵۰  و دارای مدرک دکترای حرفه ای مدیریت استراتژیک کسب و کار، موسس و رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پامین، عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع کشور، نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان، عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنایع غذایی آذربایجان شرقی می باشد. وی علاوه بر کارآفرینی، نوآوری و پیشرفت با تکنولوژی های روز دنیا را ملاک و سرلوحه کسب و کارهای خود قرار داده و در این راستا از ظرفیت نیروی کار جوان بهره جسته است.

دکتر فهیمه دخانچی

مدیر کارخانجات و عضو هیئت مدیره گروه صنعتی پامین

اشتیاق به ایجاد تغییری مثبت در زندگی دیگران از مهمترین ویژگی های زنان کارآفرین موفق است و انگیزه بالایی برای فعالیت های اقتصادی آنها است . کسب درآمد بالا ، اثبات توانایی ، استفاده از تحصیلات و . . . حس کمک به دیگران و ایجاد تغییر در زندگی آنها عامل اصلی مهمتر در فعالیت اقتصادی زنان است. دکتر فهیمه دخانچی متولد ۱۳۵۴ عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانجات گروه صنعتی پامین ، فارغ التحصیل رشته تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، و کارشناس ارشد MBA ودکترای مدیریت حرفه ای کسب وکار یکی از آنهاست.

برندهای پـــــــــامیــن

پـــامین | PAMIN

پـــامین | PAMIN

محصولات تخم مرغی، اعم از: تخم مرغ های...
دکترســـان | DRSUN

دکترســـان | DRSUN

پروتئین ها و مکمل های ورزشی، تحت برند دکتر سان...
ای دو | EIDO

ای دو | EIDO

تمامی محصولات خمیری اعم از: خمیر یوفکا...
ایپـــک | EPAK

ایپـــک | EPAK

عصاره های گوشتی و آبلیمو، زیرمجموعه تولیدات...
پـــدرام | PEDRAM

پـــدرام | PEDRAM

این برند مختص آب نارنج های تولید شده...
آیلین پخش | AILIN PAKHSH

آیلین پخش | AILIN PAKHSH

گروه صنعتی پامین، برای ارائه هر چه بهتر و سریع تر محصولات...

افتــخـارات پـــــــــامیــن

خرید محصولات 

شما میتوانید برای خرید آنلاین محصولات به وبسایت paminmarket.com مراجعه کنید.

fa_IRPersian