سخنرانی دکتر رضا جعفری در دومین اجلاس تجارت غذا

دومین اجلاس تجارت غذا ۲۰ خرداد ۱۴۰۳هم‌زمان با نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود ۲۰۲۴ برگزار می‌شود، این اجلاس به همت کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی ایران و با همکاری سازمان توسعه تجارت، کمیسیون کشاورزی و کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران، برگزار خواهد شد.

به گزارش ارتباطات و روابط عمومی گروه صنعتی پامین، آقای دکتر رضا جعفری مدیرعامل گروه صنعتی پامین، عضو کمیسیون صنایع غذایی اتاق ایران و رییس انجمن صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی، در پنل ۲ این اجلاس از ساعت ۲۰:۴۵ الی ۲۱ در محل سالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران سخنرانی خواهند نمود.

محورهای این اجلاس، معرفی ظرفیت‌های ایران در تولید و صادرات و بیان فرصت‌ها و مزایای سرمایه‌گذاری در صنایع کشاورزی، غذایی و تبدیلی ایران است.

در این رویداد با گردهم آوردن تولیدکنندگان پیشرو صنایع غذایی ایران، مقامات دولتی و تجار خارجی، فرصتی برای تبادل ایده‌ها و بینش‌ها، ایجاد ارتباطات و مشارکت‌های جدید فراهم کنیم.
کمیسیون صنایع غذایی اتاق ایران با برگزاری دومین اجلاس تجارت غذا در صدد ایجاد تعامل علمی و تخصصی میان دست‌اندرکاران این حوزه و فعالان بخش خصوصی است. از سویی ایجاد انگیزه برای فعال شدن این صنعت مهم را دنبال می‌کند. چراکه با توجه به شرایط جهان، امنیت غذایی یکی از مباحث مهم بوده و باید برای آن استراتژی دقیق و مشخصی داشت.
اولین دوره این رویداد در سال ۱۴۰۱ به میزبانی اتاق ایران برگزار شد و توانست از طریق برگزاری ۲۶ پنل و نشست تخصصی، میزبان بیش از یک‌هزار نفر از فعالان بخش خصوصی در صنعت غذا باشد.

رضا جعفریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا جعفری

دکتر رضا جعفری، دارای مدرک دکترای حرفه‌ای مدیریت استراتژیک کسب و کار، موسس و مدیرعامل گروه صنعتی پامین می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *