زندگی شیرین من تمامی عادت های کهنه تان را فراموش کنید. آشپزی با ای دو

تاریخچه"پامین"

پامین در سال ۱۳۸۳ با شروع فاز مطالعاتی متولد شد، در این مرحله از تخصص و تجربه اساتید دانشگاهی و نیز از کارشناسان خبره داخلی با فعالیت حدود پنج هزار نفر ساعت به صورت بهینه استفاده شد. در ضمن دو سفر کاری به کشورهای اروپایی به عنوان دارندگان تکنولوژی صنایع تبدیلی تخم مرغ، انجام شد که طی آن با کارشناسان و مدیران مربوطه مذاکرات مفصل کاری و علمی صورت پذیرفت.

در مرحله بعدی، قرارداد خرید ماشین آلات و تکنولوژی و دانش فنی با شرکت Ovobel بلژیک به عنوان یکی از برترین دارندگان تکنولوژی، منعقد گردید. در سومین مرحله، مکان یابی برای احداث کارخانه صورت پذیرفت و با توجه به شرایط ژئوپولتیکی و تولید و مصرف تخم مرغ، منطقه شمال غرب و شهر تبریز به عنوان منطقه استقرار کارخانه انتخاب و عملیات ساختمانی کارخانه، در زمینی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع، با زیر بنای ۴ هزار متر مربع در شهرک صنعتی استاد عالی نسب تبریز در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید.

بیش تر بخوانید…

تندیس 2
 • null

  واحد منتخب کیفی استاندارد در سال ۱۳۹۷

  تقدیر از شرکت پارس آیلین مهر، به عنوان واحد منتخب کیفی، در همایش استانداردهای بین المللی و چهارمین انقلاب صنعتی، در سال ۱۳۹۷، از سوی سازمان استاندارد استان آذربایجان شرقی

 • null

  واحد برگزیده انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

  انتخاب گروه صنعتی پامین، به عنوان واحد نمونه صنایع، از سوی انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

 • null

  واحد کشاورزی نمونه استان در سال ۱۳۹۵

  انتخاب گروه صنعتی پامین، به عنوان واحد نمونه کشاورزی استان، از سوی وزارت کار و رفاه اجتماعی، در هفدهمین جشنواره امتنان از واحدهای نمونه استان

 • null

  واحد نمونه صنایع غذایی و بهداشتی ۱۳۹۱

  انتخاب شرکت پارس آیلین مهر، به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی و بهداشتی در سال ۱۳۹۱، از سوی وزارت صنعت و معدن

دکتر رضا جعفری

مؤسس و مدیرعامل گروه صنعتی پامین

 


 

دکتر رضا جعفری یکی از کارآفرینان حوزه صنایع غذایی کشور است که زاده سال ۱۳۵۰  و دارای مدرک دکترای حرفه ای مدیریت استراتژیک کسب و کار، موسس و رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پامین، عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع کشور، نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان، عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنایع غذایی آذربایجان شرقی می باشد. وی علاوه بر کارآفرینی، نوآوری و پیشرفت با تکنولوژی های روز دنیا را ملاک و سرلوحه کسب و کارهای خود قرار داده و در این راستا از ظرفیت نیروی کار جوان بهره جسته است.

دکتر فهیمه دخانچی

مدیر کارخانجات و عضو هیئت مدیره گروه صنعتی پامین

 


 

اشتیاق به ایجاد تغییری مثبت در زندگی دیگران از مهمترین ویژگی های زنان کارآفرین موفق است و انگیزه بالایی برای فعالیت های اقتصادی آنها است . کسب درآمد بالا ، اثبات توانایی ، استفاده از تحصیلات و . . . حس کمک به دیگران و ایجاد تغییر در زندگی آنها عامل اصلی مهمتر در فعالیت اقتصادی زنان است. دکتر فهیمه دخانچی متولد ۱۳۵۴ عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانجات گروه صنعتی پامین ، فارغ التحصیل رشته تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، و کارشناس ارشد MBA ودکترای مدیریت حرفه ای کسب وکار یکی از آنهاست.

چرا “پامین؟

مشتریان برای انتخاب هر برندی باید فاکتورهایی را در محصول هدف بیابند تا بتواند با خیالی آسوده آن را برگزینند؛ در زیر برخی از دلایل قانع کننده برای انتخاب پامین آورده شده است.

قابل رقابت با همتایان خارجی

null
در زمینه پودرهای تولیدی این شرکت اعم از صنعتی و صنفی و همچنین مکمل ها در ایران حرف اول را می زنیم و قابلیت رقابت با همتایان خارجی را دارا می یباشیم.

سهم ما در بازار داخلی

null
با توجه به زیر ساخت های موجود در شرکت و توان بالای تولید از لحاظ ظرفیت هیچ گونه محدودیتی ندارد به همین دلیل بیشتر سهم بازار مایع و پودر تخم مرغ متعلق به این شرکت است.

ارتقاء کیفیت

null
با توجه به ورودی تخم مرغ به کارخانه و خرید مواد اولیه درجه یک خروجی آن نیز زیر نظر مداوم کنترل کیفیت شرکت عالی است.
null

مواد اولیه مرغوب

استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهره گیری از پرسنل حرفه ای و کاربلد و جوان، کیفیت خوب، صداقت، وقت شناسی
null

کیفیت محصولات

محصولات نهایی با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت کردن تمامی پارامترهای استاندارد در زمینه کیفیت محصول نهایی و با توجه به انجام آنالیزهای شیمیایی و میکروبی مداوم و مطابق با رنج های استانداردی محصول در بهترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می شوند.
null

وضعیت صادرات شرکت

شرکت توانسته در راستای توسعه صادرات غیر نفتی کشور محصولات خود را به کشورهای همجوار مانند افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ارمنستان، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.

مطالب اخیر

پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ مدیریت گروه صنعتی پامین

نگاهی بر اقتصاد کلان از دریچه چشم مدیران کسب و کار

در کمیسیون صنعت و معدن اتاق تبریز مطرح شد: نگاهی بر اقتصاد کلان از دریچه چشم مدیران کسب و کار مباحثی از اقتصاد کلان  و بودجه در ۱۲ ماه آینده از دریچه چشم مدیران کسب و کارها در جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تبریز مورد بررسی قرار گرفت. جلسه کمیسیون صنعت و معدن […]

کنوفه آماده “ای دو”

pamin market

از فروشگاه اینترنتی پامین بازدید نمایید

پامین مارکت