گروه صنعتی پامین
Menu

Pamin industrial Group

تاریخچه پـــــــــامیــن

تخم مرغ به عنوان عضو لاینفک زندگی روزمره بشریت، یکی از طلایه داران پرمصرف ترین مواد غذایی می باشد. اما در کنار کاربردی بودنش، همواره چالش هایی را نیز برای مصرف کنندگانش داشته است.
Egg, as a food with high nutritional value, is an integral part of human daily nutrition from the past and are approved by nutritionists today. Eggs are one of the pioneers of the most consumed foods in terms of the ability to provide essential human micronutrients. But apart from its practical benefits, it has always had challenges in terms of accessibility, storage conditions and consumption for its domestic and industrial consumers.
بعد از اتمام فاز مطالعاتی، قرارداد خرید ماشین آلات و تکنولوژی و دانش فنی با شرکت Ovobel بلژیک، به عنوان یکی از برترین دارندگان تکنولوژی، منعقد گردید و با توجه به شرایط ژئوپولتیکی و تولید و مصرف تخم مرغ، منطقه شمال غرب و شهر تبریز به عنوان محل استقرار کارخانه انتخاب و عملیات ساختمانی کارخانه، در زمینی به وسعت ۱۰ هزار متر مربع، با زیر بنای ۴ هزار متر مربع در شهرک صنعتی استاد عالی نسب تبریز در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید.
با تامین ملزومات و پیش نیازهای پروژه توسط متخصصین داخلی و خارجی، پامین در ۲۹ بهمن ۱۳۸۶توسط ریاست محترم وقت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، به طور رسمی افتتاح گردید و این راه اندازی مورد توجه رسانه های مکتوب داخلی و خارجی و نیز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با عنوان افتتاح اولین صنایع تبدیلی تخم مرغ در ایران، قرار گرفت.
همچنین، این شرکت با بهره گیری از نیروهای کارآمد و مجرب خود خط تولید پودر تخم مرغ به تفکیک زرده و سفیده، تحت لیسانس SANOVO دانمارک را مورد بهره برداری قرار داد.
اکنون گروه صنعتی پامین متشکل از شرکت های پارس آیلین مهر، دکتر سان، آیلین کام، آیلین تام و آیلین پخش، با تولید محصولات متنوع توانسته در راستای امر اشتغال زایی، افتخار کارآفرین نمونه در دوره های متوالی را کسب کند و همواره امر اشتغال را به عنوان یکی از دغدغه های اجتماعی خود پذیرفته و سعی بر امر گسترش کسب و کار با بکارگیری نیروهای کارآمد و جوان نماید.

هیئت مدیره پـــــــــامیــن

دکتر رضا جعفری

مؤسس و مدیرعامل گروه صنعتی پامین

دکتر رضا جعفری یکی از کارآفرینان حوزه صنایع غذایی کشور است که زاده سال ۱۳۵۰  و دارای مدرک دکترای حرفه ای مدیریت استراتژیک کسب و کار، موسس و رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پامین، عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع کشور، نایب رئیس و عضو هیئت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان، عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنایع غذایی آذربایجان شرقی می باشد. وی علاوه بر کارآفرینی، نوآوری و پیشرفت با تکنولوژی های روز دنیا را ملاک و سرلوحه کسب و کارهای خود قرار داده و در این راستا از ظرفیت نیروی کار جوان بهره جسته است.

دکتر فهیمه دخانچی

مدیر کارخانجات و عضو هیئت مدیره گروه صنعتی پامین

اشتیاق به ایجاد تغییری مثبت در زندگی دیگران از مهمترین ویژگی های زنان کارآفرین موفق است و انگیزه بالایی برای فعالیت های اقتصادی آنها است . کسب درآمد بالا ، اثبات توانایی ، استفاده از تحصیلات و . . . حس کمک به دیگران و ایجاد تغییر در زندگی آنها عامل اصلی مهمتر در فعالیت اقتصادی زنان است. دکتر فهیمه دخانچی متولد ۱۳۵۴ عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانجات گروه صنعتی پامین ، فارغ التحصیل رشته تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، و کارشناس ارشد MBA ودکترای مدیریت حرفه ای کسب وکار یکی از آنهاست.

برندهای پـــــــــامیــن

پـــامین | PAMIN

Pamin

Egg products, including: eggs...
دکترســـان | DRSUN

DrSun

Proteins and sports supplements, under the Dr. Sun brand...
ای دو | EIDO

Eido

All dough products, including: Yufka dough...
ایپـــک | EPAK

Epak

Meat extracts and lemon juice, a subset of products...
پـــدرام | PEDRAM

Pedram

This brand is for orange juice produced...
آیلین پخش | AILIN PAKHSH

Ailin Pakhsh

Pamin Industrial Group, to provide the best and fastest products...

افتــخـارات پـــــــــامیــن

خرید محصولات 

شما میتوانید برای خرید آنلاین محصولات به وبسایت paminmarket.com مراجعه کنید.

en_USEnglish