برگزاری دوره آموزشی ممیزی واحدهای صنایع وابسته به دام سازمان دامپزشکی کشور در پارس آیلین مهر

به گزارش ارتباطات و روابط عمومی گروه صنعتی پامین، ۲۰ اردی‌بهشت ۱۴۰۳ واحد پارس آیلین مهر، گروه صنعتی پامین میزبان برگزاری دوره آموزشی ممیزی واحدهای صنایع وابسته به دام سازمان دامپزشکی کشور بود.

این دوره با حضور معاونین سلامت و روسای ادارات نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی ادارات کـل دامپـزشــکی استــان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، زنجـان، اردبـیل و قـزوین به میزبانی شرکت پارس آیلین مهر برگزار گردید.


این دوره آموزشی در دو بخش بررسی نظام‌نامه HACCP و کارگاه عملی ممیزی واحدهای صنایع وابسته به دام تشکیل گردید.
بخش بررسی نظام‌نامه HACCP توسط جناب آقای دکتر ناصر ابراهیمی صدر از کارشناسان دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور انجام گردید.
در بخش ارگاه عملی ممیزی واحدهای صنایع وابسته به دام، جناب آقای دکتر داود امان الهی معاون محترم دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور به همراه شرکت کنندگان در دوره از قسمت‌های مختلف کارخانه پارس آیلین مهر بازدید نموده و همراه با گرفتن اطلاعات از مدیران کنترل کیفی و مسئول فنی، چک لیست‌های ممیزی را نیز بررسی کردند.


در پایان این دوره آموزشی به رسم میزبانی، شرکت کنندگان در ضیافت ناهار شرکت پارس آیلین مهر حضور یافته و با هدایایی از سوغات تبریز و تولیدات شرکت، از سوی مدیریت این مجموعه صنعتی بدرقه گردیدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *