برگزاری نخستین نمایشگاه کسب و کار در تبریز

نخستین رویداد نمایشگاهی تخصصی خدمات کسب و کار همزمان با رینوتکس تبریز ۲۰۲۳ برگزار می‌شود.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: با توجه به ماموریت محول شده به اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از سوی وزارت صمت، نمایشگاه تخصصی خدمات کسب و کار برای اولین بار همزمان با رینوتکس تبریز ۲۰۲۳ برگزار می‌شود.

محمدجعفر عظمائی افزود: هدف از برگزاری این رویداد، معرفی خدمات اعضا و نهادهای هم‌خانواده صنعت، معدن و تجارت به کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای مرتبط با فناوری‌های پیشرفته و دانش بنیان است.

وی تاکید کرد: این رویداد همچنین با هدف تسهیل روند فعالیت صنایع دانش بنیان از سوی اعضای هم‌خانواده صمت از قبیل شهرک‌های صنعتی، زمین شناسی، اتاق بازرگانی، اتاق اصناف، خانه معدن و سازمان نظام مهندسی معدن انجام می شود.

عظمائی ادامه داد: معرفی و شناسایی خدمات مورد نیاز فعالان اقتصادی، کمک به تسهیل فرایند امور شرکت‌های دانش بنیان و فناور، ایجاد فرهنگ استفاده از خدمات کسب و کار شرکت‌های ارائه دهنده از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی افزود: نمایشگاه کسب و کار در چهار حوزه، تسهیل و تامین مالی کسب و کارها، امور زیربنایی، صدور مجوزها و خدمات مرتبط با آموزش و پژوهش برگزار می شود.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اظهار کرد: جایزه ملی فناوری ربع رشیدی نیز به همت وزارت صمت همزمان با روز اختتامیه نمایشگاه رینوتکس تبریز ۲۰۲۳ به صنوف فناور، دستگاه های حامی فناور، خیران حامی توسعه کسب و کار و فناوری اهدا می شود.

لازم به ذکر است؛ نخستین نمایشگاه کسب و کار از چهاردهم تا هفدهم آذر ماه همه روزه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز در سالن امیرکبیر از ساعت ۱۳ تا ۱۹ بعد از ظهر دایر است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *