تهران میزبان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پامین، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی ورزش، در این نمایشگاه که تا ۹ خردادماه ادامه دارد، شرکت ها،کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی از ۱۵ کشور جهان، جدیدترین تولیدات و خدمات خود را عرضه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که با همکاری و حمایت وزارت ورزش و جوانان، اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی و انجمن تولید کنندگان لوازم ورزشی کشور برپا شده، علاوه بر شرکت های تولیدی داخلی و خارجی، فدراسیون های ورزشی ، ادارات کل ورزش استان‌ها ، هیات‌های ورزشی و باشگا‌ه‌های ورزشی کشور نیز حضوری فعال دارند.

در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، بیش از ۱۲۰ شرکت حضور دارند که از این تعداد ۹۵ شرکت داخلی و ۲۵ شرکت خارجی هستند.

در این نمایشگاه که در فضائی بالغ بر ۱۴ هزار متر مربع برگزار شده است، نمایندگانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، فرانسه،سوئیس،ژاپن، کویت،اندونزی، انگلستان، بلغارستان،هلند، کره جنوبی، چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا حضور دارند.

انواع پوشاک و کفش ورزشی ، لوازم و تجهیزات ورزش های گروهی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال ، هندبال و غیره ، تجهیزات ورزش کشتی، تجهیزات استخر، تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام، انواع لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی، آبی و هوایی ، دوچرخه سواری ، ورزش‌‌های فکری،انواع تجهیزات و وسایل شنا، ورزش ها و مسابقات آبی و قایقرانی، لوازم و تجهیزات پزشکی، ورزشی، مکمل های غذایی، دارویی و پروتئینی، نهادها و شرکت های ارائه دهندگان خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن‌های ورزشی ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

توجه ویژه به حوزه ورزش کشور، ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنائی با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی، مهمترین اهداف برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی است.

برگزاری چندین کارگاه تخصصی با حضور مقامات و کارشناسان و صاحب‌نظران داخلی و خارجی، از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و نظارت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران؛در سالن های در سالن های ۷- ۸ -۹ -۱۰- ۱۱ محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار و طی چهار روز از ۶ تا ۹ خرداد ماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان است.

شایان ذکر است دکتـــرسان ( تولیدکننده مکمل‌های پروتئینی، ورزشی و غذایی ) یکی از برندهای گروه صنعتی پامین، در بیست و دومیــن نمایشگاه بیـن‌المللــی ورزش و تجهیــزات ورزشــی تهــران حضور فعال و پر رنگی دارد. دکتر سان برای معرفی محصولات خود به ورزشکاران، مدیران ورزشی و کارشناسان تغذیه ورزشی در این نمایشگاه حضور یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *