حضور پامین در نخستین رویداد مردمی اشتغال تبریز

جناب آقای مجید رحیمی، مدیر اموراداری و منابع انسانی گروه صنعتی پامین در نخستین رویداد مردمی اشتغال در محل مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز حضور یافت.

نخستین رویداد مردمی اشتغال با هدف ارتباط کارجویان با کارفرمایان، تامین نیروی کار مورد نیاز کارفرمایان واحدهای تولیدی ،صنعتی و خدماتی و تسهیل گری و تسریع در معرفی کارجویان به فرصت های شغلی مراکز نیرو پذیر در سطح گسترده ای از استان آذربایجان‌شرقی برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز کارفرمایان به تامین نیروی کار مورد نیاز و همچنین ایجاد فرصت های شغلی برای کارجویان نخستین رویداد مردمی اشتغال در استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

حسین فتحی با اشاره به اینکه این رویداد مردمی اشتغال روز جمعه ۱۵ دیماه در محل مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر برگزارشد افزود: با هماهنگی صورت گرفته با فرمانداری تبریز و ستاد برگزاری نماز جمعه در برگزاری این رویداد مردمی اشتغال، مدیران تعدادی از کارخانجات واحدهای تولیدی و صنعتی استان و مدیران مراکز کاریابی های غیر دولتی و مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت برگزاری نخستین رویداد مردمی اشتغال ما را همراهی کردند که فرصت های شغلی اعلام و نیروی کار مورد نیاز واحد های تولیدی صنعتی همزمان جدب و معرفی نمودند.

وی با اشاره به اینکه این رویداد با دعوت از کارفرمایان، کارجویان و موسسات کاریابی های داخلی در محل مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد تصریح کرد: این رویداد با هدف ارتباط کارجویان با کارفرمایان و استفاده از ظرفیت های ویژه اشتغال در سطح استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

کارفرمایان، کارجویان و موسسات کاریابی های غیردولتی استان در این رویداد ملی اشتغال ضمن شناسایی نیروی کار مورد نیاز و فرصت های شغلی مورد نظرشان مشارکت نمودند.

در این رویداد جناب آقای مجید رحیمی، مدیر اموراداری و منابع انسانی گروه صنعتی پامین به نمایندگی ازشرکت‌های پارس آیلین مهر و آیلین کام آذر با کارجویان، کارفرمایان و موسسات کاریابی در خصوص تامین نیروی کارمذاکره و ارتباط برقرارنمودند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *