دکتر رضا جعفری در جلسه پایانی سال ۱۴۰۲ گروه صنعتی پامین گفت: پامین در سال ۱۴۰۳ تیک‌آف خواهد کرد

جلسه پایانی سال ۱۴۰۲ مدیران گروه صنعتی پامین روز شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ در سالن تولید لبنیات شرکت پارس آیلین مهر برگزار گردید.

به گزارش ارتباطات و روابط عمومی گروه صنعتی پامین، این جلسه با حضور آقای دکتر جعفری مدیرعامل گروه صنعتی پامین، خانم دکتر دخانچی مدیر کارخانجات گروه صنعتی پامین و مدیرعامل شرکت آیلین کام آذر و همه مدیران ستادی، دفتر مرکزی تهران و شرکت آیلین پخش برگزار گردید.

پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سخنان آغازین جناب آقای دکتر شمشیری، معاون اجرایی گروه صنعتی پامین، جناب آقای دکتر رضا جعفری، مدیرعامل گروه صنعتی پامین و عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تبریز با قدردانی از کلیه مدیران و کارکنان این گروه به خاطر تمام مشکلاتی که در سال ۱۴۰۲ تحمل کرده اند، سال ۱۴۰۳ را سال اوج گرفتن و تیک آف گروه صنعتی پامین دانست.

ایشان با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته در حال تاسیس و سرمایه‌گذاری بر روی پروژه‌های متعددی بودیم که سال آینده به ثمر خواهد نشست و سبد محصولات گروه صنعتی پامین بزرگتر و کامل‌تر خواهد شد. به طور مثال همین سالن تولید محصولات لبنی که در اول سال آینده افتتاح و انواع پنیر به بازار عرضه خواهد نمود.

خانم دکتر دخانچی مدیر کارخانجات گروه صنعتی پامین و مدیرعامل شرکت آیلین کام آذر، سرعت پیشرفت مجموعه پامین را بی سابقه دانست و اذعان کرد جامعه و صنعت کشور به گروه صنعتی پامین با احترام و قدرت می‌نگرند.

ایشان نیز سال آینده را سالی پر برکت و سرشار از پیشرفت برای پامین دانستند و آرزو کردند علیرغم مشکلات اقتصادی موجود کشور، سال ۱۴۰۳ برای مجموعه پامین سال خوب و پر روزی باشد.

در ادامه مدیران واحدهای مختلف با ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های سال ۱۴۰۲ برنامه های تدوین شده واحد تحت مدیریت خود را برای سال ۱۴۰۳ را تشریح کردند.

رضا جعفریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا جعفری

دکتر رضا جعفری، دارای مدرک دکترای حرفه‌ای مدیریت استراتژیک کسب و کار، موسس و مدیرعامل گروه صنعتی پامین می‌باشد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *