مدیر عامل بیمه ایران در اتاق بازرگانی تبریز: بیمه ایران آماده نقش‌آفرینی بیشتر در اقتصاد ملی است

حسن شریفی رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران روز پنج شنبه در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تبریز با بازرگانان و صنعتگران دیدار و فرصتهای صنعت بیمه و بیمه ایران را برای اعضاء اتاق تشریح نمود.
رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران با توجه به نظرات مطرح شده در جلسه اشاره داشت: در سندیکا تلاش داریم با ابزارهای نظارتی عملکرد و رقابت میان شرکتهای بیمه ای را سامان دهیم و تلاش میکنیم با همکاری خود بیمه گزاران، ضریب نفوذ بیمه را بالا ببریم.
مدیرعامل بیمه ایران ادامه داد: در بیمه ایران به عنوان بزرگترین بیمه گر و تنها بیمه گر دولتی بر ارائه نرخ های فنی تاکید داریم اما به عنوان یک راهبرد اساسی به همکاران و مدیران خود تاکید کرده ایم با پرداخت خسارت به موقع و با کیفیت، و ارائه خدمات پس از فروش رضایت مردم عزیز را جلب کنیم.
رییس هیات مدیره بیمه ایران همچنین اضافه کرد:بالغ بر ۵۰ همت در حوزه سرمایه گزاری منابع اختصاص داده ایم و آماده هستیم با برگزاری نشست‌های تخصصی با اعضاء اتاق زمینه های سرمایه گزاری در حوزه های اقتصادی را بررسی کنیم که هم یاور دولت سیزدهم در اداره کشور باشیم و هم سوداوری خود را بالا ببریم.

در ابتدای این نشست ، برزگر نایب رییس اتاق با استقبال از حضور مدیرعامل بیمه ایران در اولین اتاق در کشور، از تنظیم تفاهم نامه همکاری میان اتاق تبریز و بیمه ایران در آینده نزدیک خبر داد. در این نشست همه اعضاء به بیان نقطه نظرات خود در مورد صنعت بیمه و خدمات بیمه ایران پرداختند.
شهر تبریز یکی از قطب های صنعتی کشور بوده و اعضاء اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن و کشاورزی تبریز اولین اتاق در کشور از صاحبان صنایع و کارخانه های تولیدی و عموما روسای اتحادیه های صنفی خود می‌باشند.

رضا جعفری؛ دبیر هیئت رئیسه اتاق تبریز در این نشست با اشاره به اینکه تبریز شهری صنعتی است، گفت: ادعا داریم این استان، خصوصی‌ترین بخش صنعتی کشور است، به طوری که بخش قابل توجهی از صنایع استان توسط بخش خصوصی واقعی اداره می‌شود.
وی با اشاره به قدمت و سابقه‌ی بیمه ایران در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای افزود: در حال حاضر با توسعه بی‌رویه شرکت‌های بیمه خصوصی مواجه هستیم، این امر در سایر حوزه‌ها از جمله بانک‌های خصوصی، موسسات آموزش عالی و… نیز وجود دارد، با این حال خوشبختانه بیمه ایران توانسته است همانند گذشته با قدرت به فعالیت خود ادامه دهد.
جعفری ادامه داد: بیمه ایران در استان ما جایگاه ویژه‌ای دارد و همواره حامی بخش خصوصی و صنعت بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *