دکتر فهیمه دخانچی، نایب‌رئیس اول کمیته بانوان اتاق بازرگانی تبریز شد

یکشنبه ۹ اردی‌بهشت ۱۴۰۳، سومین نشست بازآفرینی نقش بانوان در اتاق تبریز با حضور بانوان کارآفرین دارای کارت بازرگانی یا کارت عضویت اتاق تبریز برگزار شد.

دکتر رضا جعفری؛ عضو هیئت‌رئیسه اتاق بازرگانی تبریز در ابتدای این نشست، هدف از تشکیل این کمیته را کمک به توانمندسازی و بازآفرینی نقش بانوان فعال در حوزه تولید و اقتصاد استان دانست.
وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی تبریز با تشکیل این کمیته، جاده فعالیت بانوان کارآفرین استان را هموار می‌کند و پس از آن، خود بانوان باید ضمام امور را بر عهده بگیرند.
جعفری ضمن تأکید بر حمایت اتاق تبریز از کمیت بانوان اتاق تبریز گفت: اتاق آماده است تا ابزارهای لازم برای افزایش توانایی بانوان کارآفرین را در اختیار این کمیته قرار دهد و یکی از این اقدامات، برگزاری دوره‌های آموزشی به درخواست اعضای کمیته است.
وی بر لزوم همدلی و همکاری بانوان در این کمیته در راستای پیشبرد اهداف تأکید کرد.
عضو هیئت‌رئیسه اتاق تبریز در ادامه با اشاره به تدوین کتاب تاریخ صناعت و تجارت آذربایجان، توسط تیم قوی در اتاق تبریز، این مهم را اقدامی ماندگار در راستای ثبت روند تولید و تجارت در استان در حافظه تاریخی عنوان کرد.

با برگزاری سومین نشست بازآفرینی نقش بانوان در اتاق تبریز صورت گرفت؛ انتخابات هیئت‌رئیسه کمیته بانوان اتاق تبریز انجام گردید.

بانوان اعضای اتاق تبریز در سومین نشست بازآفرینی نقش بانوان به تبادل‌نظر پرداختند، سپس نامزدهای حضور در هیئت‌رئیسه این کمیته به معرفی سوابق کاری و فعالیت‌های خود پرداخته و در نهایت، پس از رأی‌گیری، خانم‌ها مرجان برادر، به‌عنوان رئیس این کمیته، فهیمه دخانچی، به‌عنوان نایب‌رئیس اول و هما رفیعیان، به‌عنوان نایب‌رئیس دوم انتخاب شدند و فعالیت کمیته بازآفرینی نقش بانوان در اتاق تبریز به‌صورت رسمی آغاز شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *